Inchcape SERWIS BMW

SERWIS BMW
Warszawa
Wroclaw
Poznań

Autoryzowany dealer BMW i MINI
Inchcape Motor Wrocław

ul. Karkonoska 61
53-015 Wrocław

tel.: +48 71 333 10 00
e-mail: salon.wroclaw@bmw-imp.pl


Zobacz na mapie Umów się on-line
BMW Service Inclusive i Przedłużona Gwarancja Twojego samochodu.

Martwisz się o koszty napraw, gdy skończy się gwarancja Twojego samochodu? Niepotrzebnie! Pakiet serwisowy BMW sprawia, że troski o koszty serwisowania – za serwis, przeglądy oraz usługi naprawcze zawarte w danym pakiecie – stają się częścią dalekiej przeszłości.

Jednorazowa opłata uiszczona podczas zakupu samochodu zwalnia klientów BMW Service Inclusive od wszelkich kosztów związanych z usługami serwisowymi i przeglądami zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. Jeśli samochód zmieni właściciela w trakcie trwania umowy, kolejny właściciel wraz z nowym samochodem otrzyma pakiet BMW Service Inclusive i wszelkie płynące z tego tytułu korzyści.

Ciesz się nieograniczoną wolnością wraz ze swoim BMW dzięki BMW Service Inclusive. Pakiet usług serwisowych wybrać można w momencie zakupu pojazdu lub podczas wizyty w serwisie.

PRZEDŁUŻONA GWARANCJA BMW.
Nasza Przedłużona Gwarancja dostępna jest dla każdego samochodu BMW, zarówno nowego jak i aż dwuletniego, który posiada pakiet serwisowy Service Inclusive*. Możesz nawet dodać Przedłużoną Gwarancję do BMW, które właśnie posiadasz (pod warunkiem, że nie jest starsze niż 2 lata).
Pomaga ona uniknąć niezapowiedzianych wydatków. Dodaje za niewielką opłatą jeden, dwa lub trzy dodatkowe lata do standardowej gwarancji BMW dając Tobie spokój aż do 5 lat lub 120.000 km (w zależności, który warunek będzie osiągnięty pierwszy).


*BMW Service Inclusive, będąc bezpłatną opcją dla każdego nowego samochodu BMW, pokrywa przez 5 lat lub 100.000 km (w zależności, który warunek będzie spełniony pierwszy) następujące usługi:

  • wymianę oleju wraz z filtrem oleju
  • serwis/wymianę filtra powietrza, filtra przeciwpyłowego, świec zapłonowych oraz płynu hamulcowego
  • sprawdzenie pojazdu oraz standardowy zakres przeglądu w ramach książki przeglądowej BMW będącej częścią dokumentacji każdego nowego pojazdu BMW